dno

ffighter2

fundacja solidarni

gal

W zawodach wystartowało ponadto 105 zawodników reprezentujących 14 drużyn, którzy rywalizowali w konkurencjach pożarniczego toru przeszkód 100 metrów oraz wspinaniu przy użyciu drabiny hakowej na III piętro wspinalni.

Tegoroczne mistrzostwa przeprowadzono w obsadzie krajowej. Miejsca na podium obsadzili zawodnicy reprezentacji Polski w Sporcie Pożarniczym. Zwyciężył Dawid Kacperski (woj. mazowieckie) z czasem łącznym 32,35 sekundy, który wyprzedził Mateusza Brzozę 32,48 sekundy oraz Tobiasza Klamę 32,61 sekundy (obaj woj. opolskie).

Na tle krajowej czołówki świetne wyniki osiągnęli reprezentanci Szkoły : Michał Gąska zajął IV miejsce w klasyfikacji dwuboju pożarniczego z łącznym czasem 32.62 sekundy przegrywając miejsce na podium o jedną setną sekundy! Sebastian Jakubiak uzyskując czas 33,81 sekundy był jedenasty. Ponadto w konkurencji wspinania przy użyciu drabiny hakowej Michał Gąska zdobył III miejsce ( czas 15,08 sekundy). Gratulujemy!

Uczestnicy oraz zaproszeni goście podkreślali sprawną organizację oraz wysoki poziom sportowy XV Halowych Mistrzostw Polski co gwarantuje emocjonujący sezon w sporcie pożarniczym w 2015 roku.

Poniżej szczegółowe wyniki zawodników SA PSP w Krakowie:

GĄSKA MICHAŁ                       -32,62 (15,08 dr.h.+17,54tor) – 4 miejsce

JAKUBIAK SEBASTIAN            -33,81 ( 16,14    + 17,67)            - 11 miejsce